2023 TEVERUN BLADE MINI PRO elektrinis paspirtukas 15.6/18.2/23.4Ah baterija
999,99 €

826.44€ Be PVM

Prekė su papildomais pasirinkimais

TEVERUN BLADE MINI PRO elektrinis paspirtukas

Koplekte kartu su 3L Daiktadėže! :)

3 galimos modifikacijos, nuo standartinės mini, iki PRO versijos su dviem varomais ratais ir 23.4Ah akumuliatoriumi!

Ekonominė versija turi net 1365W maksimalios galios variklis ir 15.6Ah baterija - leis įsibėgėti iki 45 km/h ir nuvažiuoti iki 40 km.

Pagerinta PRO versija net 2730W maksimali galia ir 18.2Ah baterija - leis įsibėgėti iki 55 km/h ir nuvažiuoti iki 50 km.

Geriausia PRO versija Net 2730W maksimali galia ir 23.4Ah baterija - leis įsibėgėti iki 55 km/h ir nuvažiuoti iki 70 km.

Išsirinkite tinkamiausią pagal savo poreikius ir galimybes. Standartiniam keliavimui mieste tikrai užtenka ir paprasčiausios versijos, bet mėgstantiem turėti tiek daugiau galios tiek nuvažiuoti diesnius atstumus rinkitės iš dviem varikliais varomų modifikacijų.

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje, galimybė susimokėti kurjeriui pristatymo metu.

Pasirinkite
SKU:845
Kategorija:TEVERUN BLADE paspirtukai
Pasidalinkite
 

Saugus apsipirkimas

 

Išsiunčiame ta pačią dieną

 

Grąžinkite per 14 dienų

APIE PREKĘ

Patogus transportuoti, lengvai sulankstomas

Sulankstyto paspirtuko matmenys: Ilgis - 118 cm, plotis - 65 cm, aukštis - 60 

Paspirtukas turi itin tvirtą, atnaujintą bei patentuotą trijų taškų sulenkimo mechanizmą. Teverun gamykla daug laiko skyrė geriausių sulenkimo mechanizmų analizei ir testavimams, kol pagaliau radome tokį, kuris atitinka mūsų keliamus aukščiausius standartus. Sulenkimo mechanizmas yra apjungtas trim taškais: pritvirtintas kaištis + tvirtinimo svirtis su saugos mygtuku + apsauginis kaištis.


Pats TEVERUN BLADE MINI PRO elektrinis paspirtukas sveria nuo 25 iki  29.5kg priklausomai nuo modifikacijos, transportavimui taip pat padės ir kabliukas esantis prie vairo, kuris užsikabina už galinės kojos atramos - tad šį elektrinį paspirtuką bus itin patogu pakelti.


Norime, kad mūsų klientams paspirtuku važiuoti būtų itin malonu ir stabilu. Paspirtukas turi nesulankstomą vairą, kuris suteiks stabilumo ir saugumo pojūtį važiuojant, o per laiką - nepradės klibėti.

Daug galios už itin patrauklią kainą

Pasiruoškite lėkti ir pralenkti vėją! TEVERUN BLADE MINI PRO elektrinis paspirtukas turi galingą 800W variklį ir išvysto greitį iki 45 km/h o dviejų variklių versijos net iki 55 km/h greitį.

Paspirtukas skirtas atlaikyti 120 kg apkrovą, tad jo teikiamais privalumais galės mėgautis ir sunkesni vairuotojai. Galingo variklio ir 48V sistemos dėka, šis mažylis net ir su sunkesne apkrova puikiai įveiks įvairias trasas. Šis mažylis puikiai tiks įvairaus sudėjimo vairuotojams.

Greitį ir akceleraciją padeda išvysti itin aukštos kokybės TEVERUN gamintojo 25A srovės valdiklis arba du po 25A jei pasirinksite galingesnės modifikacijos modelį. TEVERUN paspirtukuose naudojami valdikliai yra sinusiniai - tai reiškia, kad paspirtuko akceleracija bus itin maloni. Akceleracijos švelnumą arba intensyvumą galėsite koreguoti patys - pagal savo skonį. Valdiklius ir įmantriausius jų parametrus galėsite valdyti per itin ryškų ir bet kokiu paros metus matomą MINIMOTORS gamintojo EY3 displėjų. Elektrinių paspirtukų mėgėjai visame pasaulyje įvertino, kad šis displėjus yra etalonas į kurį turėtų lygiuotis visi gamintojai - šio displėjaus rodomą informaciją matysite net ir ryškiausioje dienos šviesoje.


Šis paspirtukas turi vieną krovimo lizdą, tačiau yra galimybė įsigyti 4A greitąjį įkroviklį - taip paspirtuką įkrausite 2 kartus greičiau. Pakuotėje rasite standartinį 2A įkroviklį.

Didelės padangos, galingi stabdžiai - saugus važiavimas garantuotas. Galimybė pasididinti padangas.

Dažnu atveju tokie mobilūs ir patogūs transportuoti elektriniai paspirtukai turi 8 arba 8.5 colių dydžio ratus. Mes visada norime klientams pasiūlyti dar geresnius sprendimus. Kurdami šį paspirtuką TEVERUN nusprendė naudoti specialias 9 colių padangas su 6 colių vidiniu diametru. Šis sprendimas suteiks klientams milžinišką patogumą nes:

1. Tik išpakuotas TEVERUN BLADE MINI paspirtukas turės 9 colių padangas - jau didesnes negu rinkos standartas ir jo konkurentai.

2. Pasirūpinome, kad paspirtuko konstrukciją būtų lengvai modifikuojama - tad norintys pasididinti padangas galės drąsiai tai padaryti. 6 colių skersmens variklio dėka, šio paspirtuko vairuotojai galės naudoti įvairiausias 10 colių padangas. Tereikės kelių papildomų tarpinių purvasaugiam pakelti ir galėsite naudoti didesnes padangas.

Šis elektrinis paspirtukas turi įmontuotus mechaninius arba hidraulinius diskinius stabdžius. Galingi stabdžiai elektriniam paspirtukui suteikia maksimalų stabdymo efektyvumą ir ženkliai sutrumpina stabdymo kelią. Mes rūpinamės savo klientu saugumu ir norime, kad jų patirtis vairuojant mūsų paspirtukus būtų kuo įmanoma geresnė.

Ištobulintų valdiklių ir MINIMOTORS displėjaus dėka, galėsite naudoti EABS ir ABS funkcijas.
ABS funkcija neleis ratams užsikirsti ir taip padės stabdyti slidžioje situacijose (smėlis, drėgnas ar dulkėtas kelias)

EABS funkcija - stabdys varikliu. Įjungus EABS jūsų stabdžiai ir jų kaladėlės tarnaus ilgiau, nes didžiąją darbo dalį stabdant atliks variklis.

Itin stabilus važiavimas, iki menkiausių detalių apgalvota konstrukciją 

Didelės 9 colių padangos užtikrins stabilų ir malonų važiavimą bet kokiais keliais, o važiuojant su 10 colių padangomis - vairavimo malonumas bus dar didesnis.


C tipo amortizacinė sistema, galingi spyruokliniai amortizatoriai (tiek priekyje, tiek gale) ir galinės kojos atrama leis įveikti visus paviršius - lygų asfaltą, senamiesčio akmenuotus kelius, žvyrkelius su duobėmis ar net miško trasas.

Itin tvirti karboninio dizaino purvasaugiai (tiek priekyje, tiek gale) saugos Jus nuo šlapio ar purvino kelio padarinių. Juk taip nemalonu kai pasivažinėjus elektriniu paspirtuku, nugara ir kojos būna visos šlapios. Mėgaukitės sausu važiavimu su TEVERUN BLADE MINI.

Papildomas purvasaugis - vieta identifikaciniams valstybiniams numeriams. Kai kuriose EU šalyse, yra reikalaujama registruoti kiekvieną elektrinį paspirtuką ir pritvirtinti jo numerį. Jeigu tokie reikalavimai pasiektų ir Lietuvą, Jūs kartu su TEVERUN BLADE MINI paspirtuku jau būsite pasiruošę. Paspirtukas turi įmontuotą papildomą purvasaugį, ant kurio galėsite pritvirtinti valstybinį transporto priemonės numerį.

Dažna amortizatorių problema - į juos patenkantis purvas. Purvas patekęs į amortizatorius juos gadina, braižo, o susikaupusi drėgmė ilgainiui pavirsta į rūdis. Išsprendėme šią problemą naudodami uždengtus amortizatorius. Šį paspirtuką jau renkant gamykloje į komplektaciją bus dedami uždengti amortizatoriai - tad Jūsų paspirtuko amortizacijos sistema tarnaus ilgiau ir patikimiau.

O jei norite gyvai pamatyti ir pačiupinėti visada prašom užsukti pas mus į svečius Vilniuje (Kalvarijų g. 82) ar Kaune (Vytauti pr. 17)

Shift.LT
S00799
0 Prekės

Specific References

ean13
4778450947740
EAN13

Pridėti atsiliepimą

Jūsų el. Pašto adresas nebus skelbiamas*

Greitas pristatymas

Išsiunčiame tą pačią dieną

Pinigų grąžinimo garantija

100% grąžinsime jūsų pinigus

Bendradarbiavimas

Visada sprendžiame iškilusias problemas

Pagalba 24/7

Visą parą!