Elektrinis paspirtukas GPad Joyride 48V 13Ah
749,99 €

619.83€ Be PVM

Paskutinė prekė

Modernus sulankstomas elektroninis paspirtukas;
Paspirtuko svoris: 15 kg;
Išmatavimai: 115 x 54 x118 cm;
Variklio galia: 500 W;
Įkrovimo laikas: apie 7 val;
Baterija: 13 Ah, 48 V ličio jonų;
Nuvažiuojamas atstumas su pilnai pakrauta baterija: iki 40 km;
Maksimalus greitis: 25 km/val;
Padangų skersmuo: 10“;
LED žibintai priekyje ir gale;
Maksimali apkrova: 120 kg;
Spalva: juoda.

SKU:995
Kategorija:Elektriniai paspirtukai
Pasidalinkite
 

Saugus apsipirkimas

 

Išsiunčiame ta pačią dieną

 

Grąžinkite per 14 dienų

Pristatome "Ninebot KickScooter MAX G2" - puikų kompanioną patogiam ir saugiam pasivažinėjimui!

Nuvažiuojamas atstumas iki 70 km (43,5 mylios) | Lengvas pakilimas iki 22 % | "RideyLONG™" technologija | 10 colių bekamerinės pneumatinės padangos su želė sluoksniu | Priekinė hidraulinė + galinė spyruoklinė pakaba | Galinių ratų pavara su maks. 900 W galia | Anti-Skid Traction Control System | Integruoti priekiniai ir galiniai indikatoriai saugiam važiavimui

Su "Ninebot KickScooter MAX G2" galite mėgautis patogiu ir saugiu važiavimu kaip niekada anksčiau. Nesvarbu, ar važiuosite miesto keliais, ar užmiesčio gatvelėmis, ar žvyrkeliais, šis paspirtukas bus puikus jūsų palydovas. Dėl naujai sukurtos "RideyLONG" technologijos jis siūlo įspūdingą iki 70 km nuvažiuojamą atstumą, todėl galėsite tyrinėti toliau ir atrakinti savo važiavimą nauju lygiu.

Naudodamas revoliucinę "RideyLONG™" technologiją, "MAX G2" demonstruoja "Segway-Ninebot" savarankiškai sukurtas naujoves. Ši pažangiausia technologija koordinuoja didelio našumo bešepetėlinį variklį, naujai sukurtas ilgo nuotolio formulės padangas ir optimizuotą valdiklio algoritmą. Rezultatas - itin ilgas nuvažiuojamas atstumas, siekiantis iki 70 km vienu įkrovimu, suteikiantis laisvę įveikti didelį atstumą.

Užkariaukite kiekvieną savo miesto dalį užtikrintai, nes MAX G2 gali pasigirti 28 % didesne bešepetėlinio variklio galia, palyginti su MAX G30 modeliu. Ši tvari varomoji jėga užtikrina sklandų važiavimą bet kokiomis kelio sąlygomis. Dėl galinių varomųjų ratų pavaros, važinėdami MAX G2 patirsite daugiau laisvės ir patogumo. Didžiausia jo galia siekia 900 W, maksimalus greitis - 25 km/val. ir jis be vargo įveikia iki 22 % nuolydį.

Ninebot-MAX-G2-suspension-shift.lt-

Atsisveikinkite su kliūtimis, tokiomis kaip laiptai, žvyrkeliai ir greičio kalneliai. MAX G2 sukurta su dviguba pakabos sistema, kad būtų užtikrintas neprilygstamas komforto lygis. Priekyje įrengtas hidraulinis amortizatorius, o gale - dviguba spyruoklinė pakaba, todėl šis paspirtukas amortizuoja smūgius ir vibracijas, užtikrina sklandų ir stabilų važiavimą.

Saugumas yra svarbiausias prioritetas, todėl "MAX G2" įrengta nuo slydimo apsauganti traukos kontrolės sistema (TCS), kuri padidina stabilumą ir saugumą. Ši naujoviška technologija padidina sukibimą žvyrkeliuose ar slidžiuose keliuose ir užtikrina, kad važiuodami galėsite viską kontroliuoti ir būti ramūs. Tiesiog įjunkite šią funkciją naudodamiesi "Segway-Ninebot" mobiliąja programėle.

MAX-G2-tires-sealing-shift.lt-

Su naujomis 10 colių savaime išsilyginančiomis bekamerinėmis padangomis "MAX G2" važiuoja sklandžiai, nesijaudindamas dėl pradurtų padangų. Šios padangos užtikrina geresnį patvarumą ir prisitaikymą prie sudėtingų kelio sąlygų. Be to, padangos želė sluoksnis užplombuoja 4 mm ar mažesnius padangos protektoriaus pradūrimus, todėl galite važiuoti užtikrintai.

"MAX G2" sukurtas taip, kad būtų patogu ir saugu kiekviename žingsnyje. Jame įmontuoti priekiniai ir galiniai indikatoriai, užtikrinantys saugų važiavimą darant posūkį dieną ar naktį. Be to, aukšto decibelų dažnio elektroninis garsinis signalas įspėja kitus apie jūsų buvimą, didina saugumą ir veikia kaip apsaugos nuo vagysčių priemonė, kurią galite įjungti naudodamiesi "Segway-Ninebot" mobiliąja programėle.

Labai svarbu patikimai stabdyti, todėl MAX G2 turi galingą stabdžių sistemą. Joje yra priekinis būgninis stabdys ir galinis elektroninis stabdys, užtikrinantys dvigubą apsaugą, kad važiavimas būtų saugus bet kokioje situacijoje.

Pažangi "Segway-Ninebot" akumuliatoriaus valdymo sistema (BMS) su septyniais apsaugos mechanizmais užtikrina akumuliatoriaus elementų ilgaamžiškumą ir jūsų saugumą. Ši sistema apsaugo nuo trumpojo jungimo, per didelės srovės, per didelio įkrovimo, per didelio iškrovimo, temperatūros svyravimų, žemos įtampos ir siūlo pritaikomas įkrovimo ribas.

Įkrauti "KickScooter" dabar lengviau nei bet kada anksčiau. Naudodami įmontuotą 3A greitąjį įkroviklį, įkraukite savo MAX G2 tik kabeliu. Po maždaug 5 valandų visiško įkrovimo būsite pasiruošę naujiems nuotykiams.

"MAX G2" sukurtas taip, kad atlaikytų sudėtingus iššūkius bet kokiomis oro sąlygomis. Didelio tvirtumo plieno konstrukcija pasižymi dideliu tvirtumu ir atsparumu. Paspirtuko "KickScooter" korpuso atsparumas IPX5, o akumuliatoriaus bloko - IPX7, todėl užtikrinamas stabilus važiavimas įvairiomis oro sąlygomis.

Pasirinkite pageidaujamą važiavimo režimą naudodami tris parinktis: ECO režimas - važiuoti toli, Sportinis režimas - važiuoti greitai, o važiavimo režimas - rasti tobulą pusiausvyrą tarp šių dviejų režimų. Norėdami perjungti režimus, tiesiog du kartus paspauskite prietaisų skydelyje esantį mygtuką. Naudodamiesi programėle taip pat galite įjungti vaikščiojimo režimą (maksimalus greitis - 5 km/val.).

Valdykite savo kelionę ir kontroliuokite "KickScooter" išmaniuoju telefonu naudodami "Segway-Ninebot" mobiliąją programėlę. Užmegzkite "Bluetooth" ryšį, kad galėtumėte naudotis tokiomis funkcijomis, kaip "KickScooter" užrakinimas ir atrakinimas, važiavimo būsenos ir likusios baterijos stebėjimas, programinės įrangos atnaujinimas, "Walk" režimo įjungimas ir kt.

MAX G2 pasižymi lengvai sulankstoma konstrukcija, todėl "KickScooter" galima sulankstyti ir išskleisti vos trimis veiksmais. Dėl šios patogios funkcijos paspirtuką lengva laikyti arba nešiotis, kai tik reikia.

Patirkite ilgą kelionę kaip niekada anksčiau su Ninebot KickScooter MAX G2 paspirtuku!

Shift.LT
S01086
1 Vienetas

Specific References

EAN13

Pridėti atsiliepimą

Jūsų el. Pašto adresas nebus skelbiamas*

Susiję produktai

Greitas pristatymas

Išsiunčiame tą pačią dieną

Pinigų grąžinimo garantija

100% grąžinsime jūsų pinigus

Bendradarbiavimas

Visada sprendžiame iškilusias problemas

Pagalba 24/7

Visą parą!